Canon Pixma MG4250

Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG4250
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG4250
Urządzenie wielofunkcyjne dla domowego użytku a także dla małych firm Canon Pixma Mg 4250 to sprzęt łączący w sobie wiele zalet. Jest to drukarka, skaner oraz kopiarka w jednym. Do sterowania mamy prosty  i kolorowy ekran z licznymi diodami oznajmiającymi nam aktualny tryb pracy. Oprócz zwykłego druku urządzenie świetnie sprawdza się także przy drukowaniu fotografii. Interfejs Wifi pozwala na łatwy i szybki dostęp. Drukowanie w kolorze odbywa się w tempie 20 stron na minutę. Tryb monochromatyczny to 35 stron na minutę. Automatyczny druk dwustronny zezwala nie tylko na drukowanie w formacie A4, ale też w innych formatach.

Charakterystyczną cechą skanera jest wysoka rozdzielczość. Strona  A4 skanowana jest w czasie 14 sekund. Głębia skanowanych kolorów wykazuje się dużą efektywnością.

Kopiarka umożliwia wielokrotne wykonywanie kopii, które w formacie A4 odbywa się z prędkością 20 sekund.

Zaletą tego urządzenia wielofunkcyjnego jest mnogość dołączonego oprogramowania. Sprzęt jest lekki i ma niewielkie wymiary. Zezwala także na drukowanie z urządzeń mobilnych.

Wadą często wymienianą przez użytkowników jest jedynie głośny tryb pracy.

Canon Pixma MG4250 - Opinie i Komentarze

  • 28 maja 2018 o 21:28
    Permalink

    Urządzenie wielofunkcyjne najlepsze Canon Pixma MG4250. Miałam i już od dłuższego czasu go używam. Zdecydowanie polecam, szczególnie dla wymagających użytkowników, bo jest to sprzęt, który świetnie sobie radze ze wszystkim. Ma dodatkowe funkcje, które pozwalają z niego korzystać nawet w natłoku pracy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *