Canon PIXMA IP7250

Drukarka atramentowa Canon PIXMA IP7250
Drukarka atramentowa Canon PIXMA IP7250

Jest to jedna z ciekawszych opcji jeśli chodzi o drukarki atramentowe. Oferuje nam bardzo wysoką rozdzielczość wydruków 9600 x 2400 dpi, co sprawia, że każdy dokument oraz fotografia wygląda bardzo profesjonalnie. PIXMA IP7250 posiada kartę WIFI oraz interfejs USB 2.0. Szybkość drukowania wynosi 15str./min w trybie monochromatycznym oraz 10str./min w kolorze. Dołączone oprogramowanie zawierające takie aplikacje jak: Canon Full HD Movie Print, Easy-WebPrint EX czy Easy-PhotoPrint EX umożliwia dokładne określenie wszystkich parametrów drukowania oraz wybór różnych trybów.

Sprzęt jest przeznaczony przede wszystkim do zastosowań domowych, kiedy chcemy uzyskiwać naprawdę jakościowe wydruki zdjęć czy dokumentów.

Na uwagę w przypadku Canon PIXMA IP7250 na pewno zasługuje ogólna funkcjonalność jaką oferuje nam to urządzenie. Oprogramowanie dołączone do drukarki jest kolejnym dużym plusem, gdyż rozszerza nasze możliwości dostosowania wydruków.

Niestety wadą dla wielu będzie jej cena oraz głośna praca, niekiedy bardzo kłopotliwa.

Canon PIXMA IP7250 - Opinie i komentarze (2)

 • Piotr
  9 marca 2013 o 00:00

  Napisze wymieniając tylko wady i zalety: Wady – Ekstremalnie głośne przygotowanie do druku – Brak drugiego podajnika obsługującego format A4 – WiFi tylko przez router – Plastyk podatny na szybkie uszkodzenie – Samoistne otwieranie przedniej tacy na dłuższą metę spowoduje uszkodzenie tego elementu – Drogie tusze – Brak opcji pracy z WiFi komputera – Brak znaczącego postępu w stosunku do modeli nawet z roku 2008 – oprogramowanie podstawowe nie zmienione od 5 latkosmetyka) a opcjonalne mhmmm nic specjalnego Zalety – Niska obudowa i cała obsługa jest od frontu więc można wpasować w półkę – Obsługa tuszy większych XL – Wysoka jakośc druku –

  Odpowiedz
 • Piotr
  28 maja 2018 o 21:40

  Moim zdaniem sprzęt najlepszy – Canon PIXMA IP7250. Zdecydowanie polecam, bo chociaż nie miałam dużo do czynienia z innymi firmami i modelami, to ten jest wyjątkowy. Korzystam już od kilku lat, działa bez żadnego problemu. U mnie nie jest to głośne przygotowanie, a nawet jak coś słyszę, to zupełnie mi nie przeszkadza. Wydaje mi się, że porównywalne z innymi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *