Brother DCP-J315W (DCPJ315WYJ1)

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W

Jest to wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z prędkością druku dochodzącą do 35str./min w czerni oraz 28str./min w kolorze. Posiada czytelny wyświetlacz LCD, ułatwiający wybieranie poszczególnych parametrów drukowania. Złącza na kartę pamięci ułatwiają wydruki z pamięci flash bez uruchamiania komputera. Brother DCP-J315W jest zgodna z interfejsem WIFI działającym w oparciu o standard 802.11b/g.

Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w domowym użytkowaniu, jak i również małym biurze, gdzie można go z powodzeniem używać jako faks czy ksero.

Użytkownicy Brother DCP-J315W chwalą sobie przede wszystkim bardzo dużą prędkość druku oraz tanią eksploatację drukarki. Jakość wydruków jest bardzo dobra zarówno w czerni jak i kolorze. Plusem jest także posiadanie przez drukarkę standardu WIFI.

Można narzekać na niską wydajność kartridży drukujących, które według niektórych zużywają się zbyt szybko w przeciwieństwie do podobnych urządzeń tego typu jakie znamy od innych producentów.

 • ceny drukarki brother DCP-J315W

Brother DCP-J315W (DCPJ315WYJ1) - Opinie i Komentarze (3)

 • 5 lutego 2013 o 00:00
  Permalink

  Mimo wszystkich zalet jakie posiada owa drukarka ma niestety jedną poważną wadę. Jeśli mówimy o eksloatacji zazwyczaj mamy na uwadze zamienniki tuszy a nie orginały poniewaz te tanie juz nie są. Niestety wraz z używaniem zamienników tracimy gwarancję a naprawa uszkodzenia głowicy jest zwyczajnie nieopłacalna i mamy drukarkę do wyrzucenia. Radzę poczytać o kodzie błędu 4F który prędzej czy później się pojawi. Odradzam zakup tego sprzętu

  Odpowiedz
 • 7 sierpnia 2014 o 13:10
  Permalink

  Także ODRADZAM !!!
  Potwierdzam to co powyżej. Wydrukowałem 212 stron a drukarka ma niecałe 3 lata i nagle błąd 4F…..
  Do kosza się nadaje.

  Odpowiedz
 • 29 września 2014 o 09:55
  Permalink

  Ja mam tą drukarkę 3 lata, eksploatuje ją codziennie drukowaniem kilkanaście – kilkadziesiąt stron. Kupuje wyłącznie zamienniki tuszy i nic. drukarka nie do zajechania. Dziwi mnie więc rzekoma awaryjność owej drukarki.
  Z mojej perspektywy serdecznie polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *